Τετάρτη 18 Νοεμβρίου 2015

Πολλά καλάθια απ' τη Ρεάλ

Γεια σας αλάνια !!!

Είχα παίξει μία πεντάδα για σύστημα 3-4-5, την οποία και θα ανέβαζα, αλλά μόλις γύρισα σπίτι είδα πως.. με άφησαν χωρίς ίντερνετ -εμένα προσωπικά-, αφού είχε μπλοκάρει για κάποιους τεχνικούς λόγους. Τέλος πάντων, για να μην τα πολυλογώ, έβγαλε 4/5 το δελτίο, χάνοντας μόνο το Over 2.5 της Αργεντινής και περνώντας τον Άσσο της Πολωνίας το Over 1.5 του 1ου ημιχρόνου στους πιτσιρικάδες της Γερμανίας, το Over 1.5 του 1ου ημιχρόνου στους πιτσιρικάδες της Πορτογαλίας και το Over 2.5 της Σουηδίας. Γκαντεμιά, στο φουλ.. Πάμε σήμερα, αν και δε νομίζω να γίνει κάτι μετά από το χθεσινό.

(1604) ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ [Γ] - ΤΣΕΛΣΙ [Γ] (17:00)

Γκολ από νωρίς θέλουν οι φιλοξενούμενες και να ανατρέψουν το εις βάρος τους 1-2, του 1ου ματς, με νίκη με 2 γκολ διαφορά ή νίκη σκοράροντας 3 γκολ και άνω. Θα ανοιχτούν από νωρίς και μπορεί να δούμε από νωρίς γκολ. Πάμε με το Over 1.5 του 1ου ημιχρόνου (2.15).

(1617) ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ [Γ] - ΤΒΕΝΤΕ [Γ] (20:00)

Το διασυρμό θέλουν απόψε οι γηπεδούχες, σε αντίθεση με τη Τβέντε που, αφού έχασε στο 1ο ματς, ναι μεν θα κυνηγήσει την πρόκριση, αλλά θα πάει με την απογοήτευση και τη "στεναχώρια" για να παίξει, κάτι που δε βοηθάει, με τίποτα, σε αγώνες ποδοσφαίρου. Ας ελπίσουμε να σκοράρουν από την αρχή οι Ισπανές, πάμε με το 1 ημίχρονο / 1 τελικό (1.85).

(3024) ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ - ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ (21:00)

[...] Παραπλανητικό το πλεονέκτημα, με οδηγεί στο 2 ημίχρονο της Νίζνι (2.15), όπου πιστεύω, αν χάσει, θα χάσει στο 2ο ημίχρονο.

(3030) ΜΠΡΙΝΤΙΖΙ - ΡΕΤΖΙΟ ΕΜΙΛΙΑ (21:45)

Απλή και ωραία η νίκη στην 1η περίοδο για τη Ρέτζιο Εμίλια (2.15), απέναντι στην αδύναμη Μπρίντιζι.

(3029) ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΙΜΚΙ (21:45)

Θέλει να ανταποδώσει στην Κίμκι, η Ρεάλ, για το χαμένο 1ο μεταξύ ματς με σκορ 84-70. Ντροπιαστική και μπροστά στην ομάδα των εκπλήξεων φέτος Στρασβούργο, με σκορ 93-86. Πιστεύω πως θα βάλει πολλά καλάθια, η Ρεάλ, απόψε, με τα περισσότερα να είναι έξω απ' τη γραμμή των 6.75 μ. Επιλέγω τα 10+ τρίποντα της Ρεάλ (2.10), με κωδικό 161.

Σύστημα: 3-4-5 > 4 ευρώ