Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2015

Νικάει και.. περνάει το "τριφύλλι"

Γεια σας αλάνια !!!

Επιστροφή του.. γεμάτου ματς κουπονιού, αφού έχουμε ματς σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα (π.χ. Γαλλία, Γερμανία, Ισπανία..). Πολλές επιλογές σήμερα, αλλά διάλεξα τα 6 πιο σίγουρά μου ματς, για σήμερα, και τα έβαλα σε ένα σύστημα 4-5-6. Πάμε να τα δούμε.

(590)  ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ - ΚΟΛΩΝΙΑ (21:30)

Έρχεται με την ήττα με 3-1 σκορ από την Ίνγκολσταντ, η "νεοφώτιστη" Ντάρμσταντ. Δύσκολα βάζουν γκολ, σε καλές άμυνες, αλλά οι δικές τους άμυνες είναι.. για τα "πανηγύρια". Θα μπουν πολλά γκολ, πάμε με το Over 3.5 (3.90).

(591) ΠΑΡΙ - ΝΤΙΖΟΝ (21:00)

Καμία εξήγηση. Η Παρί έχει 10 Χ, σε 15 αγώνες, και η Ντιζόν είναι πολύ αλοπρόσαλη ομάδα και σε τέτοιου είδους ματς κομπλάρει. Χ καρφωτό (3.00).

(582) ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ - ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ (21:00)

Βάζει τη μπάλα στο τέρμα των αντιπάλων, σα να είναι "στραγάλι". Τρώει και γκολ, βέβαια. Θα ξαναμπούν γκολ στο 1ο ημίχρονο, γι' αυτό και πάω με το Over 1.5 1ου ημιχρόνου (1.90).

(580) ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ - ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ (21:00)

Τα 5 τελευταία παιχνίδια, της Γκόου Άχεντ Ιγκλς, έχουν έρθει Over 2.5 και σχεδόν όλα Over 3.5. Τα 3 από τα 4 τελευταία των φιλοξενούμενων, το ίδιο. Πάμε με το Over 3.5 (2.55).

(3365) ΚΑΡΣΙΓΙΑΚΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (19:45)

"Ο θάνατός μου, η ζωή σου" ματς. Εδώ θα πάω βάση ρόστερ και θα επιλέξω το 2 τελικό, που απ' το 1.90, έπεσε στο 1.60, με ειδικό κωδικό 101.

(3042) ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ - ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ (21:45)

Με φόρα έρχεται η Μπάμπεργκ, από τη νίκη της με 20κάτι πόντους, απέναντι στην Ουνικάχα. Δύσκολα θα χάσει και αν χάσει, αυτό θα γίνει με ανατροπή. Επιλογή μου, αποτελεί, το 2 ημίχρονο (2.10).

Σύστημα: 4-5-6 > 5.50 ευρώ