Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2015

Η μέρα που όλοι περιμέναμε

Γεια σας αλάνια !!!

Έφτασε η μέρα που όλοι περιμέναμε, με τα μεγάλα ντέρμπι από όλα τα πρωταθλήματα να παίζουν σήμερα. Τα πιο σημαντικά είναι τα Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός, Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα, αλλά και επίσης, μερικά άλλα, είναι τα Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ, Γιουβέντους - Μίλαν, Σπόρτινγκ Λισ. - Μπενφίκα, Σάλκε - Μπάγερν και Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος. Κάθε φορά που παίζει το Ελληνικό ντέρμπι μίσους, παίζουν και άλλα -τουλάχιστον 5- ντέρμπι, ή την ίδια μέρα ή την επόμενη.
  Για σήμερα, μόνο μία εξάδα για σύστημα 4-5-6. Η τελευταία φορά που δώσαμε κάτι, ήταν η Τετάρτη, όπου και βγάλαμε 3/5, και χάσαμε για ένα τρίποντο της Ρεάλ τα 4 και για ένα γκολ στο 1ο ημίχρονο στις κοπέλες της Βόλφσμπουργκ. Για να δούμε σήμερα.

(1916) ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ (16:30)

Έχει 3 συνεχόμενα over 2.5, η Βέρντερ Βρέμης, ενώ η Βόλφσμπουργκ έχει σημειώσει τουλάχιστον 2 γκολ στα προηγούμενα παιχνίδια της με αντίπαλο τη Βέρντερ Βρέμης. Επιλέγω το Over 3.5 (2.40).

(2046) ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΣΕΒΙΛΛΗ (17:00)

Τέταρτη συνεχόμενη ήττα, για τη Σοσιεδάδ, αυτή από τη Λας Πάλμας (2-0). Χωρίς διπλό στο φετινό πρωτάθλημα η Σεβίλλη (0-3-2). Δεν την παίρνει άλλη ήττα, πάμε με το 2 τελικό (2.45).

(2138) ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (19:15)

Δε μου κάνει για κλειστό ματς, πιστεύω πως θα μπουν πολλά γκολ, όσο καλές άμυνες κι αν έχουν οι 2 αυτές ομάδες. Πάμε με το Over 3.5 (2.05).

(2140) ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (19:30)

Έχει σκοράρει 13 γκολ στα 3 τελευταία εντός έδρας ματς, η Μάντσεστερ Σίτι. Στέκεται καλά η Λίβερπουλ εκτός, και σκοράρει (2-3-1). Παίρνω το Over 3.5 (2.60).

(2145) ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (19:30)

Βλέπω ίδιο ματς με το περσινό στη Λεωφόρο. Πάμε με το Over 2.5 (2.10), και ο θεός.. βοηθός.

(2144) ΣΑΛΚΕ - ΜΠΑΓΕΡΝ (19:30)

Σε όλα -σχεδόν- τα ματς και των 2 ομάδων, σε όλες τις διοργανώσεις, γενικά, έχουν σημειωθεί 2+ γκολ στο 1ο ημίχρονο. Έχοντας ως βάση αυτά, ελπίζουμε να γίνει πάλι αυτό. Επιλέγω το Over 1.5 του 1ου ημιχρόνου (1.92).

Σύστημα: 4-5-6 > 5.50 ευρώ